O nás

Naše vize

logo-mindNaší vizí je umožnit kvalitní vzdělávání těm, kteří považují pomoc lidem za své životní poslání nebo se chtějí v této oblasti více vzdělávat pro svůj osobní rozvoj. Díky tomu máme možnost dlouhodobě zlepšovat kvalitu života české populace. Ctíme naše povolání a děláme jej s maximální láskou, čistým úmyslem, vděkem a pokorou. Zaměřujeme se na komplexní školení nejen v rovině koučování a mentorování, ale také v oblasti práce s energetikou člověka, praktických meditačních technik a psychosomatiky.

Všichni koučové v našem týmu respektují náš kodex kouče.

Co je PURE MIND?

Unikátní školící systém pro budoucí kouče a mentory, stejně tak jako pro zájemce o svůj osobní růst. Naši absolventi získají kvalitní vzdělání i praktické dovednosti z oblasti pomoci lidem, koučinku, mentoringu a psychosomatiky. Každý kouč, který absolvuje školení, získá certifikaci a způsobilost působit jako kouč a mentor. Zároveň získává licenci k používání metody Emočních rovnic. Získá také mediální a marketingovou podporu Lenky Černé.

O společnosti

Majitelem školícího systému PURE MIND je společnost MindCorp s.r.o., která zároveň vlastní Školu pro Ženy.cz , Mujkouc.cz a LenkaCerna.cz. Má také doživotní licenci k metodě Emočních rovnic , pro kterou může certifikovat nové kouče a poskytovat ji klientům. Majitelkou společnosti je Lenka Černá, přední český kouč a mentor.

Případná koučinková sezení koučům poskytují jednotliví koučové ve spolupráci se společností PURE CLINIC s.r.o.

Kontaktní informace

Adresa:

MindCorp s.r.o., Vratislavova 27/14, 128 00 Praha 2 | IČO: 24314978, DIČ: 24314978

Kontaktní osoba: Lenka Černá, vedoucí kouč, email: cerna@mindcorp.cz

logo-small-spz

 pure_mind_small