Reference absolventů

Alice-BenesovaStudium ve Škole koučů mi dalo bohaté teoretické a praktické zkušenosti z oblasti fungování lidské psychiky a koučovacích přístupů a metod. Velmi přínosné a cenné byly rady a doporučení od profesionálních kouček. Škola mi potvrdila, že jsem na správné cestě a následuji svou vnitřní touhu pomáhat lidem. Přinesla mi nová přátelství s báječnými lidmi a možnost sdílet své zkušenosti na cestě profesionálního kouče. Pokud uvažujete o tom stát se profesionálem v této oblasti, Školu koučů vám vřele doporučuji.

Alice Benešová, www.alicebenesova.cz 

——

Eva-ObstovaNázev “certifikace koučů” zní tak chladně oproti tomu,co se o víkendech odehrávalo.Bez nadsázky mohu říci,že každá minuta byla naplněna hodnotnou informací.Rozhodně doporučuji,ať už jako možnost se v životě posunout nebo jako velmi kvalitní základ pro koučovací praxi.

Eva Obstová, www.evaobstova.cz

——-

Alena-PokornaÚčast ve škole koučů, považuji za zásadní mezník ve svém životě. Psala jsem Lence v době absolutního pracovního i fyzického vyhoření. Zajímavé bylo, že jsem neměla žádnou potřebu si zjišťovat, kdo ta Lenka Černá vlastně je a vnitřně jsem tak nějak věřila, že je to ta správná cesta – čerpala jsem pouze z našeho osobního setkání a pocitu, který ve mě setrval. Až v průběhu školení jsem se postupně dozvídala, jakou úžasnou a inspirativní bytostí s mnohaletými zkušenostmi Lenka je. Nejen že mi pomohla s uvědoměním si spousta zásadních životních témat, ale dokonale mě inspirovala, naučila mě věřit svým pocitům a podpořila v cestě jít za svým snem. Informace, které jsem se ve škole koučů dozvěděla, byly krásně uspořádané, uchopitelné a ucelené a jsou pro mě úžasným základním kamenem pro start mého podnikání. A za to vše a ještě víc bych ti Leni z celého srdce ráda poděkovala.

Děkuji že Vás mám! A těším se na další setkání.

Alena Pokorná, www.alenapokorna.cz

 

——

Marcela-Mirzajevova-noveStudiem školy koučů Lenky Černé jsem si splnila svůj velký sen a stala se certifikovaným koučem. Naučila jsem se dívat na situace v mém životě nově, pochopit je, zpracovat a vykročit dál silnější, obohacená zkušenostmi, které nyní mohu předávat svým klientům. Díky získaným koučovacím dovednostem a technikám dokážu nyní sama vést klienta ve složitých životních situacích, na cestě k jeho snům a přáním. Děkuji mým učitelkám Lence Černé, Haně Adamíkové a Katce Chytre za jejich citlivé vedení, podporu a profesionální přístup. Jsou to koučky a mentorky, které mi budou vždy velkým vzorem.

Marcela Mirzajevová, www.mirzajevova.cz

——

jana-fricovaPřemýšlíte zda se do školy koučů přihlásit? Pro mě byla volba jasná.Toužila jsem po profesní změně a věděla jsem, že pokud nevystoupím z kruhu zaběhlého stereotypu, nic se nezmění. Zdá se vám kurz finančně náročný? Taky jsem s tím bojovala než ke mě přišlo uvědomění, že když si dovolím tuto částku do sebe zainvestovat, bude to první krok k tomu, abych uvolnila toky financí i směrem opačným ke mně. Vzhledem k intenzivní víkendové výuce pro mě nebyl problém skloubit studium s tehdejším zaměstnáním. Získala jsem ucelené teoretické vědomosti, z oblasti zákonitostí fungování lidského mozku,psychiky, vztahů a emocí. Naučila jsem se aplikovat metodu emočních rovnic. Všechny teoretické znalosti byly propojovány s praktickými dovednostmi na citlivé úrovni.

Mého kurzu se účastnilo 8 studentů, což byla skupina právě tak velká, abychom udrželi osobní ráz, všichni se dostali ke slovu a zároveň jsme mohli čerpat zkušenosti z životních příběhů zúčastněných při koučovacím tréninku.

Jana Fričová, www.janaorsini.com 

————

jan-sulec-mujkouc-1Do školy koučů Lenky Černé jsem nastoupil, abych si splnil svůj životní sen – stát se terapeutem. Očekával jsem kvalitní dávku vzdělání, abych po absolvování školy mohl s pokorou a zároveň vědomím získané erudice započít profesi kouče. Během víkendových kurzů se mi výše zmíněných požadavků dostalo nad míru, ocenil jsem především intenzitu školení a zároveň lidské a citlivé vedení, což mě ve srovnání s klasickou akademickou cestou nadchlo. Zpětně si ale uvědomuji, že v  kompletní školicí program pro mě znamenal výrazný  osobní přesah, kdy jak díky vědomostem nabytým na víkendových kurzech, tak v rámci individuálních sezení se školiteli, jsem zapracoval výrazně na své osobnosti a poznal sám sebe. To, že jsem zároveň získal nové přátele s podobnou životní filosofií je pro mě pomyslnou třešničkou na dortu.

Jan Šulec

———————-

imgresVždycky mě zajímalo, jak ten náš lidský mozek vlastně funguje a jak to souvisí s našimi životními kopanci. Odpověď jsem našla ve škole koučů. Škole, která v bezpečném prostoru a milém kolektivu učí prožitkem, nastavuje zrcadlo a nechá vás pocítit “v kůži klienta”. Ne vždy to bylo příjemné, ale přesně o tom je sebeobjevování a sebepřijetí :).

Dnes pomáhám se sebeobjevováním svým klientům a ten pocit stojí za to! Díky celému týmu školy koučů a studentkám – kolegyním, které jsou pro mě oporou a inspirací dodnes.

Iva Filipi, www.ivafilipi.cz

—–

untitled-2-1Splněný sen. To pro mě znamená Škola koučů. Naučila jsem se více pracovat sama na sobě v oblasti osobního rozvoje. Škola koučů mě obohatila o spoustu nových a potřebných zkušeností, jak pracovat s klientem tak, aby žil šťastnější a naplněnější život. Kdyby se mě někdo zeptal, jestli bych se přihlásila do Školy koučů znovu, budu mít jednoznačnou odpověď, že ANO. Protože tím dáte ANO svému životu a začnete ho tvořit k takové verzi, kterou jste si vždy přáli 🙂

Martina Kulichová, www.martinakulichova.cz 

——

sarka-nejedlikovaŠkola pro kouče pro mě představuje tu nejefektivnější školu, kterou jsem absolvovala. Každá minuta zde strávená měla smysl. Všechny informace, které jsme tu získali, tvoří praktický základ pro vlastní koučink, žádná kvanta zbytečné teorie.

Důležitou součástí školy byl i praktický koučink, při kterém nás vedoucí koučové jemně provázeli. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě tuto školu koučů.

Šárka Nejedlíková

——

Do školy koučov Lenky Černé som sa prihlásila z dvoch dôvodov. Prvým bolo naučiť sa pomáhať iným ľuďom hľadať cestu k pohode, k úsmevu, k spokojnosti. Druhý dôvod bol prozaickejší – vedieť pomôcť sama sebe. Realita nielen naplnila, no ďaleko predbehla moje očakávania.  Samotné školenia – vo forme prednášok, praktických cvičení, diskusií, aj osobných zdieľaní – boli tak inšpirujúce a silné, že sa mi (a ani ostatným) nechcelo ísť na konci dňa domov. Priniesli množstvo nových informácií, techník, uvedomení, aha-momentov, ale aj sebapoznania, pokory a vnútorného kľudu. Otvárali obzory, spájali súvislosti, nabíjali ženskou energiou.

Lucia Skyslaková

——

Chtěla bych vám moc poděkovat za krásně strávený týden v magickém prostředí Jizerských hor. Moc jsem si soutředění užila a jsem a vděčná za to, že jsem se zúčastnila. Vše do sebe krásně zapadalo a jednotlivé dny se svým programem následovaly, tak jak měly. Osobně si velmi užívám a prožívám veškeré praktiky, cvičení a ritualy, je to pro mě velice obohacující. Koučování je má zvolená životní cesta, ktera začala právě ve škole koučů.

Škola koučů celkově přeformovala můj život, začala očistu a osobně cítím, že mě postavila do těch správných kolejí. Postupuji klidně a vědomě na své spirále vědění a užívám si svůj každý krok.

Děkuji vám velmi, moc a z celého srdce.

S láskou a úctou Petra Crampton

——————————————————-

Soustředění koučů v malebném prostředí Jizerských hor pro mě bylo velice přínosné. Stojím právě na počátku své koučovací praxe a proto  jsem ocenila praktické semináře se vzorovými studiemi klientů a tvořeni vlastního podnikání. Ranní cvičební sestavy pro nastartování do nového dne, tipy, jak tvořit workshopy a mnohem víc. Zkušeností je i  vyjití ze své komfortní zóny a strávit oddělený týden se skupinou lidí – koučů. Sdílet s nimi jídlo, pokoj, ale především zážitky a jejich osobní příběhy, naslouchat, smát se nebo si naopak vychutnat chvíle samoty v hloubce lesa a procítit všemi smysly svět, přírodu, život.

Mgr. Jana Fričová