Reference absolventů

Alice-BenesovaStudium ve Škole koučů mi dalo bohaté teoretické a praktické zkušenosti z oblasti fungování lidské psychiky a koučovacích přístupů a metod. Velmi přínosné a cenné byly rady a doporučení od profesionálních kouček. Škola mi potvrdila, že jsem na správné cestě a následuji svou vnitřní touhu pomáhat lidem. Přinesla mi nová přátelství s báječnými lidmi a možnost sdílet své zkušenosti na cestě profesionálního kouče. Pokud uvažujete o tom stát se profesionálem v této oblasti, Školu koučů vám vřele doporučuji.

Alice Benešová, www.alicebenesova.cz 

——

Eva-ObstovaNázev “certifikace koučů” zní tak chladně oproti tomu,co se o víkendech odehrávalo.Bez nadsázky mohu říci,že každá minuta byla naplněna hodnotnou informací.Rozhodně doporučuji,ať už jako možnost se v životě posunout nebo jako velmi kvalitní základ pro koučovací praxi.

Eva Obstová, www.evaobstova.cz

——-

Alena-PokornaÚčast ve škole koučů, považuji za zásadní mezník ve svém životě. Psala jsem Lence v době absolutního pracovního i fyzického vyhoření. Zajímavé bylo, že jsem neměla žádnou potřebu si zjišťovat, kdo ta Lenka Černá vlastně je a vnitřně jsem tak nějak věřila, že je to ta správná cesta – čerpala jsem pouze z našeho osobního setkání a pocitu, který ve mě setrval. Až v průběhu školení jsem se postupně dozvídala, jakou úžasnou a inspirativní bytostí s mnohaletými zkušenostmi Lenka je. Nejen že mi pomohla s uvědoměním si spousta zásadních životních témat, ale dokonale mě inspirovala, naučila mě věřit svým pocitům a podpořila v cestě jít za svým snem. Informace, které jsem se ve škole koučů dozvěděla, byly krásně uspořádané, uchopitelné a ucelené a jsou pro mě úžasným základním kamenem pro start mého podnikání. A za to vše a ještě víc bych ti Leni z celého srdce ráda poděkovala.

Děkuji že Vás mám! A těším se na další setkání.

Alena Pokorná, www.alenapokorna.cz

 

——

Marcela-Mirzajevova-noveStudiem školy koučů Lenky Černé jsem si splnila svůj velký sen a stala se certifikovaným koučem. Naučila jsem se dívat na situace v mém životě nově, pochopit je, zpracovat a vykročit dál silnější, obohacená zkušenostmi, které nyní mohu předávat svým klientům. Díky získaným koučovacím dovednostem a technikám dokážu nyní sama vést klienta ve složitých životních situacích, na cestě k jeho snům a přáním. Děkuji vám za citlivé vedení, podporu a profesionální přístup. Jste profesionálové, kteří mi budou vždy velkým vzorem.

Marcela Mirzajevová, www.mirzajevova.cz

——

jana-fricovaPřemýšlíte zda se do školy koučů přihlásit? Pro mě byla volba jasná.Toužila jsem po profesní změně a věděla jsem, že pokud nevystoupím z kruhu zaběhlého stereotypu, nic se nezmění. Zdá se vám kurz finančně náročný? Taky jsem s tím bojovala než ke mě přišlo uvědomění, že když si dovolím tuto částku do sebe zainvestovat, bude to první krok k tomu, abych uvolnila toky financí i směrem opačným ke mně. Vzhledem k intenzivní víkendové výuce pro mě nebyl problém skloubit studium s tehdejším zaměstnáním. Získala jsem ucelené teoretické vědomosti, z oblasti zákonitostí fungování lidského mozku,psychiky, vztahů a emocí. Naučila jsem se aplikovat metodu emočních rovnic. Všechny teoretické znalosti byly propojovány s praktickými dovednostmi na citlivé úrovni.

Mého kurzu se účastnilo 8 studentů, což byla skupina právě tak velká, abychom udrželi osobní ráz, všichni se dostali ke slovu a zároveň jsme mohli čerpat zkušenosti z životních příběhů zúčastněných při koučovacím tréninku.

Jana Fričová, www.janaorsini.com 

————

jan-sulec-mujkouc-1Do školy koučů Lenky Černé jsem nastoupil, abych si splnil svůj životní sen – stát se terapeutem. Očekával jsem kvalitní dávku vzdělání, abych po absolvování školy mohl s pokorou a zároveň vědomím získané erudice započít profesi kouče. Během víkendových kurzů se mi výše zmíněných požadavků dostalo nad míru, ocenil jsem především intenzitu školení a zároveň lidské a citlivé vedení, což mě ve srovnání s klasickou akademickou cestou nadchlo. Zpětně si ale uvědomuji, že v  kompletní školicí program pro mě znamenal výrazný  osobní přesah, kdy jak díky vědomostem nabytým na víkendových kurzech, tak v rámci individuálních sezení se školiteli, jsem zapracoval výrazně na své osobnosti a poznal sám sebe. To, že jsem zároveň získal nové přátele s podobnou životní filosofií je pro mě pomyslnou třešničkou na dortu.

Jan Šulec

———————-

imgresVždycky mě zajímalo, jak ten náš lidský mozek vlastně funguje a jak to souvisí s našimi životními kopanci. Odpověď jsem našla ve škole koučů. Škole, která v bezpečném prostoru a milém kolektivu učí prožitkem, nastavuje zrcadlo a nechá vás pocítit “v kůži klienta”. Ne vždy to bylo příjemné, ale přesně o tom je sebeobjevování a sebepřijetí :).

Dnes pomáhám se sebeobjevováním svým klientům a ten pocit stojí za to! Díky celému týmu školy koučů a studentkám – kolegyním, které jsou pro mě oporou a inspirací dodnes.

Iva Filipi, www.ivafilipi.cz

—–

——

Do školy koučov Lenky Černé som sa prihlásila z dvoch dôvodov. Prvým bolo naučiť sa pomáhať iným ľuďom hľadať cestu k pohode, k úsmevu, k spokojnosti. Druhý dôvod bol prozaickejší – vedieť pomôcť sama sebe. Realita nielen naplnila, no ďaleko predbehla moje očakávania.  Samotné školenia – vo forme prednášok, praktických cvičení, diskusií, aj osobných zdieľaní – boli tak inšpirujúce a silné, že sa mi (a ani ostatným) nechcelo ísť na konci dňa domov. Priniesli množstvo nových informácií, techník, uvedomení, aha-momentov, ale aj sebapoznania, pokory a vnútorného kľudu. Otvárali obzory, spájali súvislosti, nabíjali ženskou energiou.

Lucia Skyslaková

——

Chtěla bych vám moc poděkovat za krásně strávený týden v magickém prostředí Jizerských hor. Moc jsem si soutředění užila a jsem a vděčná za to, že jsem se zúčastnila. Vše do sebe krásně zapadalo a jednotlivé dny se svým programem následovaly, tak jak měly. Osobně si velmi užívám a prožívám veškeré praktiky, cvičení a ritualy, je to pro mě velice obohacující. Koučování je má zvolená životní cesta, ktera začala právě ve škole koučů.

Škola koučů celkově přeformovala můj život, začala očistu a osobně cítím, že mě postavila do těch správných kolejí. Postupuji klidně a vědomě na své spirále vědění a užívám si svůj každý krok.

Děkuji vám velmi, moc a z celého srdce.

S láskou a úctou Petra Crampton

——————————————————-

Soustředění koučů v malebném prostředí Jizerských hor pro mě bylo velice přínosné. Stojím právě na počátku své koučovací praxe a proto  jsem ocenila praktické semináře se vzorovými studiemi klientů a tvořeni vlastního podnikání. Ranní cvičební sestavy pro nastartování do nového dne, tipy, jak tvořit workshopy a mnohem víc. Zkušeností je i  vyjití ze své komfortní zóny a strávit oddělený týden se skupinou lidí – koučů. Sdílet s nimi jídlo, pokoj, ale především zážitky a jejich osobní příběhy, naslouchat, smát se nebo si naopak vychutnat chvíle samoty v hloubce lesa a procítit všemi smysly svět, přírodu, život.

Mgr. Jana Fričová